Среда, 24.04.2024, 19:05
Приветствую Вас Гость | RSS

Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..! - Forum

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » Web Hack » Web HACK » Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..! (Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..!)
Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..!
ZeynalcikДата: Вторник, 15.07.2008, 10:30 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Qurp: Bas_Admin
Статус: Burda yoxdur
Evet arkadaşlar işte size % 100 çalışan bir program programı başka bir sitede de yayınlamıştır burda yayınlamak ve paylaşmak istiyorum

Admin paneline sızma 0

Sizlere admin paneline sızmayı soru cewap halinde anlatacagım
Soru 1 :
hacker abi admin paneli bizim ne işimize yararki
Cewap1 :
Admin paneli siteyi hacklememizi anasayfasına index basmamıza we kayıtlı kullanıcıların ıp lerini alıp daha sonra pc leine sızmamızı saglar
Soru 2 : Peki bunu nasıl yaparız ??
Cewap : Herkezin bildigi gibi google bizim babamız aşagıda werdigim Kodu googlede aratıyoruz kodumuz : inurl:thebox/thebox.php
Bunu tarattıktan sonra karşınıza çıkan sitelerden birini açın we browser adres cubugunuzda site adresi şöyle çıkacak(googlede aratınca çıkcak olan herhangi bir siteye girin) http://www.martin-buber-oberschule.de/thebox/thebox.php (bu site çalışmayabilir ama diyerleri çalışıyor) burdakı thebox.php silin yerine şunu yapıştırın

/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

YAPIŞTIRIN sonra sizi gırışe yonlendırecektır
USER:CLK-J35
PASWORD:111

Data Detecter v1.0

Kısa bir çalışmanın ardından yeni bir program sizlerle

Programın Amacı ;

Brute Force Yöntemini Kullanarak Herhangi Bir Sitedeki Admin veya Yönetici Panellerine Ulaşıyor.
Aynı zamanda Site Üzerindeki .mdbleri (database) buluyor. Böylece Bazı Şifre Koruması Olmayan veya Güvenlik Açıkları [ sql injection vs.. ] Olan Admin Panellerine Kolayca Ulaşabiliyorsunuz .
Yada Site üzerindeki .mdbleri bularak admin şifrelerini direk ele geçirebiliyorsunuz. Programın Kolay ve Kullanışlı Arayüzü Sayesinde Hiçbir Zorluk çekmeden Kullanabileceksiniz.

Programın Özellikleri ;

* Site Üzerindeki Admin , Editor , Moderator veya SuperModerator Sayfalarına Ulaşabiliyor.

* Site Üzerindeki .mdb databaseleri Buluyor ve Adreslerini Listeliyor ..

* İhtimalleri Denem Hızı Oldukça Hızlı Saniyede Bir Pathi Geçiyor

* Yanında Bulunan Çok iyi Wordlistlerin Haricinde Kendi Wordlistinizide Programlama Ekleyebiliyorsunuz ..

* Programın 5 Çeşit Skini (teması) var Ayrıca Yeni Temalar Yüklemeye Açık . Program Arama Yaparken Sizde Skinler Arasında Gezerek Hoşça Vakit Geçirebilirsiniz )

* Programın Yanında Çok İyi 5 Tane Wordlist Hazır Olarak Bulunuyor. Admin Listelerini Kendim Hazırladım ve Oldukça Güçlü Bir Liste Oldu. Sadece Yanındaki Wordlistleri Bile kullanarak birçok siteyi Hackleyebilirisniz

Programın Kullanımı ;

Programın Kullanımı Oldukça Basit. Site Adresi Bölümüne Taratmak İstediğiniz Adresi Yazıyorsunuz Daha Sonra File Menüsünden Wordlisti Seçiyorsunuz ve FIND a basıyorsunuz hepsi Bu kadar gerisi Data Detecter ın işi

Notlar ;

Data Detecter da .mdb (database) ararken sadece asp sitelerde arayın. Php Uzantılı sitelerde mdb ararsanız Sonucunuz Hüsran olur Çünkü program Orada Sizi Baya Bir Kandırıyor

D0wnl0ad Linkinde Tanıtım , ScreenShot , Wordlistler ve Programın Videolu Anlatımı Mevcuttur

rar sifresi:cybertion.net

bu alıntıdır ben yazmadım ama en azından güzel bir oaylaşım olduğunu düşünüyorum

VİRÜSLÜDÜR. İŞİNİZ BİTİNCE SİLİN:d TAVSİYEM

http://www.wardom.org/data-de....t=46146

Alıntıdır..! biggrin

nakuchnyДата: Суббота, 20.06.2009, 20:42 | Сообщение # 2
Рядовой
Qurp: Пользователи
Статус: Burda yoxdur
Спасибо. Очень Очень помогли smile

Forum » Web Hack » Web HACK » Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..! (Admin Paneline Girip İndex Basma Programları..!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: