Пятница, 29.03.2024, 00:46
Приветствую Вас Гость | RSS

Kendi Shell Adresinizi Alın - Forum

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » Web Hack » Web HACK » Kendi Shell Adresinizi Alın (Kendi Shell Adresinizi Alın)
Kendi Shell Adresinizi Alın
ZeynalcikДата: Понедельник, 14.07.2008, 22:59 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Qurp: Bas_Admin
Статус: Burda yoxdur
selamun aleykum;

Sayın Silah arkadaşlarım bu konuya daha önce değinmiştim fakat pek açıklayıcı olmamış şimdi yeniden ve en açık şekliyle açıklayalım.Bize gereken tek şey bir adres almak ve shellimizi orya upload etmek evet sözü uzatmadan hemen anlatımımıza geçelim...

öncelikle adres için üyelik işlemlerini gerçekleştirelim;

GİR

>>>>>>ilk adımımız atalım...

Sitede Üye Olmak İstiyorum A Tıkladık ..

evet linke tıkladık ve üyelik işlemleri için gereken diğer adımları takip ettik.
>>>>>>
evet uyelikişlemimizi gerçekleştirmiş olduk şimdi bize gereken bilgiler email adresimize gelecektir adresimizden gereken bilgileride aldıktan sonra tek gereken bize, shellerimizi uploat etmek onun içinde bize bir ftp programı yardımcı olacak hemen anlatalım nasıl olduğunu.....

ftp program download>>>>> Buradan İndir

evet pro. indirdik ve kurduk şimdi kullanımına gelelim...
>>>>>>

Adres Falan SSorduğu Kısma Bilgilerimizi Giriyoruz..

evet kullanıcı bilgilerini girdik ve login olduk....

evet arkadaşlar butun işlemleri gerçekleştirmiş olduk şimdi yapmamız gereken shellin olduğu klosoru bilgisayarımızda bulmak ve ftp den yuklemek okadar ftp programından surukleyerek sitemize atabiliriz.resimde de gördüğünüz gibi sol panalde bilgisayarımızın uzantılarını görebiliriz ordanda sürükleyerek atıyoruz...Aldığımız site sadece shell için değil artık ftpden istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz artık size kalmış ben sadece shell adresi oluşturmayı öğrettim selametle.. cool

Forum » Web Hack » Web HACK » Kendi Shell Adresinizi Alın (Kendi Shell Adresinizi Alın)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: